lietuvių lt-LT
  • lietuvių lt-LT
  • English en
UŽSISAKYKITE KEMPERIO VIETĄ NAKVYNEI_
lietuvių lt-LT
  • lietuvių lt-LT
  • English en
Krepšelis 0

KEMPINGO TAISYKLĖS

TRUMPAI:

Bent vienas iš grupės žmonių turi būti 21 metų ar vyresnis. Jaunesni nei 18 metų asmenys turi būti lydimi jų tėvų ar teisėtų globėjų.
Kempingo zonoje elektros energijos ir geriamojo vandens naudojimas yra įskaičiuotas į kainą. Nuo 2022 m. sezono veikia nauji kempingo tualetai ir dušai (naudojimasis įskaičiuotas į kempingo vietos kainą).
Atvykimas: nuo 14 val. – iki 22 val. Išvykimas: iki 13 val. Vėlesniu lauku atvykti galima tik iš anksto suderinus su administracija el. paštu labas@fenas.lt arba tel. +370 658 58580.
Kempingo zonoje negali būti laikoma jokių automobilių ar motociklų. Jie visi turi būti pastatyti parkavimo ženklu pažymėtose vietose.
Kempinge nepriimamos šunų veislės ar mišrūnai, išvardyti Kovinių ir pavojingų šunų veislių sąraše, įskaitant: Stafordšyro bulterjeras, Amerikos Stafordšyro terjeras, Amerikiečių pitbulterjeras bet kuris mastifas, Kaukazo, Rusijos aviganiai ir kt.

ĮSIREGISTRAVIMAS / IŠSIREGISTRAVIMAS

Atvykimas: nuo 14 val. – iki 22 val.
Išvykimas: iki 13 val.
Vėlesniu lauku atvykti galima tik iš anksto suderinus su administracija el. paštu labas@fenas.lt arba tel. +370 658 58580

PASLAUGŲ ATŠAUKIMO POLITIKA

Nedarome jokių grąžinimų ar nuolaidų už blogą orą, vėluojantį atvykimą ar ankstyvą išvykimą.
Pakeitimai negali būti atliekami, jau užsakius paslaugas.
Paslaugas galima atšaukti likus ne mažiau nei 7 kalendorinėms dienoms iki apsistojimo datos. Likus mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki atvykimo pradžios sumokėti pinigai į Kliento sąskaitą nėra grąžinami.
Jei jums reikia atšaukti ar pakeisti savo užsakymą, prašau kuo skubiau pranešti Fenas Kite Spot administracijai el. paštu labas@fenas.lt arba telefonu +370 658 58580, kad kažkas kitas turėtų galimybę užsisakyti.
Visada patariame apsidrausti atostogų draudimu dėl atšaukimo atvejų ir savo turto sužalojimo/praradimo, kai keliaujate.
Administracija neatsako už pinigų grąžinimą dėl force majeure aplinkybių atveju.

MOKĖJIMAS / MOKĖJIMO BŪDAI KEMPINGE

Visi mokėjimai turi būti padaryti bankiniu pavedimu interneto svetainėje www.fenas.lt. Kempingo vietoje grynaisiais pinigais mokėti nėra galimybės. Avansinis mokėjimas nuskaičiuojamas ne mažiau kaip likus 7 dienoms iki atvykimo.

AMŽIAUS RIBOJIMAI

Bent vienas iš atvykusios grupės narių turi būti 21 metų ar vyresnis.
Jaunesni nei 18 metų asmenys turi būti lydimi jų tėvų ar teisėtų globėjų. Tėvai ar kiti asmenys, globojantys vaikus, yra atsakingi už savo vaikų saugumą ir elgesį.

VĖLYVAS ATVYKIMAS

Apie vėlyvą atvykimą privaloma pranešti kempingo administracijai iš anksto. Jūsų užsakymas bus rezervuotas 24 valandas. Jums neatvykus ir pasibaigus šiam laikotarpiui, administracija pasilieka teisę perparduoti jūsų vietą kitam svečiui.
Jokių grąžinimų / nuolaidų už blogą orą, vėluojantį atvykimą ar ankstyvą išvykimą.
Fenas Kite Spot administracija atsiųs papildomą registracijos informaciją likus 7 dienoms iki jūsų atvykimo.

UŽSAKYTŲ PASLAUGŲ PAKEITIMAI

Jau užsakius paslaugas, pakeitimai negalimi.

ŠUNYS

Kartu su šunimi turi būti galiojantis skiepijimo pažymėjimas.
Šunys privalo nešioti antsnukį bei visada būti su pasaitėliu ir prižiūrimi.
Šunys-vedliai įleidžiami nemokamai.
Kempinge nepriimamos šunų veislės / mišrūnai, išvardyti Kovinių ir pavojingų šunų veislių sąraše, įskaitant: Stafordšyro bulterjeras, Amerikos Stafordšyro terjeras, Amerikeičių pitbulterjeras bet kuris mastifas, Kaukazo, Rusijos aviganiai ir kt.

MOTOCIKLAI

Motociklas (-ai) gali būti registruojamas Fenas Kite Spot kempingo teritorijoje vietoj automobilio (-ų).

BENDROS TAISYKLĖS

Užsakymai yra vardiniai ir priskirti konkrečiai transporto priemonei, kitai transporto priemonei ar asmeniui neperleidžiami.
Kempingo zonoje elektros energijos ir geriamojo vandens naudojimas yra įskaičiuotas į kainą. Nuo 2022 m. sezono veikia nauji kempingo tualetai ir dušai (naudojimasis įskaičiuotas į kempingo vietos kainą).
Jei turite skundų, nedelsdami kreipkitės į Fenas Kite Spot kempingo administraciją el. paštu labas@fenas.lt arba tel. +370 658 58580. Skundai, pateikti jau išvykus iš kempingo, negali būti nagrinėjami.
Miego laikas ir ribojimai dėl triukšmo yra nuo 22 val. iki 7 val. ryto.
Fenas Kite Spot kempingo administracija pasilieka teisę išprašyti svečius ar nutraukti viešnagę svečiams, kurių elgesys laikomas netinkamu. Pinigai už sumokėtas paslaugas negrąžinami.
Šaukimas, švilpimas, garsus dainavimas ar muzikos instrumentų bei kitų garso aparatų grojimas ar kiti triukšmingi veiksmai vakare ir naktį gyvenamojoje zonoje užtraukia įspėjimą arba baudą svečiams iki 50,00 EUR.
Kempingo administracija negrąžina lėšų, sumokėtų už paslaugas dėl įvykusių force majeure aplinkybių.
Asmenys, lankantys kempingo svečius, privalo laikytis šių taisyklių.

NUOMOJAMA VIETA

Jums išvykstant jūsų nuomojama vieta turi būti palikta švari ir tvarkinga; už paliktą apleistą (prišiukšlintą) vietą administracija turi teisę reikalauti sumokėti 50,00 EUR baudą.

KEMPERIO VIETOS PRISKYRIMAS

Apie paskirtą kempingo vietą informuojama prieš atvykimą atskiru el. laišku.
Visi svečiai turi apsistoti tiksliai kempingo administracijos nurodytoje vietoje (aikštelėje).

PRIĖMIMAS

Priėmimas vykdomas internetu nuo 9 val. iki 22 val. Vėlesniu lauku atvykti galima tik iš anksto suderinus su administracija.

SAUGUMAS

Laužavietes naudoti leidžiama, tačiau jas naudojant būtina suaugusiųjų priežiūra. Atviras laužas ne laužaviečių vietose yra draudžiamas.
Šaunamieji ginklai draudžiami.

TRANSPORTO PRIEMONĖS IR JŲ PARKAVIMAS

Kempingo aikštelėje negali stovėti jokie automobiliai ar motociklai. Jie visi turi būti pastatyti tam skirtoje vietoje, atskirai parkavimo ženklu pažymėtoje zonoje.
Automobilis į kainą įtrauktas tik tuo atveju, jei keliaujate su turistiniu karavanu ar palapine. Automobiliai keliaujant su nameliu ir/ar kemperiu apmokestinami papildomai.
Komercinėms transporto priemonėms (prekybos įmonių transporto priemonėms, naudojamoms su darbu susijusiems tikslams, gabenančioms prekes ar keleivius) apsistoti kempingo zonoje be atskiro administracijos sutikimo yra draudžiama.

SUSISIEKTI

Adresas: Svencelės g. 49A, LT96241 Svencelės kaimas, Klaipėdos r.
Fenas Kite Spot administracija
T +370 658 58580
labas@fenas.lt